CROSS COUNTRY JAHODNÁ 2015

VEĽKÁ VĎAKA!!!!

Patrím všetkým Vám, ktorí ste dnes prišli pretekať na Jahodnú. Náročné horúce počasie vás neodradilo, mali ste skvelé výsledky a urobili ste nám úžasnú atmosféru. 

Veľká vďaka patrí aj všetkým dobrovoľníkom, ktorí s nami pretek zorganizovali. Možno sa to nezdá, ale aj s takým malým pretekom je dosť práce. Takže ešte raz ďakujeme - Evka, Ola, Sandra, Zuzka, Katka, Gabika, Patrik, Koláč, Hugo, Tele, Rado, Pali, Martin, Tomi a ešte raz Pali. Že ste svoj voľný deň venovali tejto akcii.
Ďakujeme moderátorke Silvii, chalanom za výborné ozvučenie a za obrazový záznam - keď budeme mať fotky a videá, zavesíme ich sem.
A ako hovoria angličania, "last but not least", ďakujeme vedeniu firmy Tory Consulting za finančnú podporu, vďaka ktorej môžeme mať na našom preteku čipovú časomieru.
Užite si zvyšok víkendu a verím, že o rok sa uvidíme znova. Predbežne 2. júnovú sobotu bude XCJ 2016, presný termín musíme zladiť s Rally Jahodná.

XCJ

Paličky na NW

13.06.2012 14:56
Prosíme všetkých, ktorí by si potrebovali požičať paličky na NW, aby nás mailom kontaktovali.  ďakujeme

Novinka Nordic Walking

10.04.2012 23:11
Ako novinku sme tento rok zaradili aj Nordic walking, teda možnosť absolvovať kratšiu trať aj rýchlou chôdzou s paličkami. Každý účastník, ktorý sa prihlási na NW, musí mať palice a nemal by počas preteku bežať.